DELL
Dell EcoLoop Pro Classic Briefcase 14 - CC5425C
| Тип | Bag |
| Съкратено Описание | Classic Briefcase |
| Материал на корпуса | Полиестер , Плат , Recycled TPU |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Външен цвят | Черен |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук 14 |
| Защита от влияние от външна среда | Защита от надраскване, прах и повреди, Splash Resistance |
| Carry Method | Carrying Handle, Rolling Luggage Strap |
| Case Lock Type | Zipper |
| Характеристики | Bay for Ноутбук, Side Pocket, Internal Pockets, Padded, Reflective Elements, Recycled Materials |
| Дълбочина | 100 мм |
| Височина | 270 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Номинално тегло | 0.8 кг |
| Дълбочина | 240 мм |
| Височина | 340 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






