JABRA
JABRA Evolve3 75, MS, Link390c, Black
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Мобилен телефон , Компютърна мултимедия , PC таблет |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Форм фактор | На ухото |
| Диаметър на говорителя | 32 mm |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Чувствителност | 108.5 dB |
| Импеданс | 35 Ω |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Чувствителност на микрофона | -36 dB |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 10Hz - 20kHz |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 30 m |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.3 |
| Поддържани Bluetooth профили | PBP, TMAP, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SPP |
| Разположение на захранването | Външно |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Talk | |
| Playback | |
| Battery Recharge | |
| Характеристики | Wind Noise Reduction, Active Noise Cancellation, Bluetooth Multipoint |
| Active Noise Cancellation | Yes |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Чанта , Документация , USB Type-C Adapter |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Максимална температура на околната среда | 45 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 50 °C |
| Мин. неработна околна температура | -10 °C |
| Дълбочина | 151 мм |
| Височина | 70 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Номинално тегло | 0.18 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Импеданс | 35 Ω |
| Свързване | Кабелни и безжични |
| Форм фактор | На ухото |
| Чувствителност | 108.5 dB |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






