JABRA
JABRA EVOLVE2 85, Link380c MS Stereo Black
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Мобилен телефон , Компютърна мултимедия , PC таблет |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Чувствителност | 117 dB |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Ротационно рамо |
| Чувствителност на микрофона | -35 dB |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 5Hz - 20kHz |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 30 m |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.0 |
| Поддържани Bluetooth профили | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SPP, PBAP |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Разположение на захранването | Външно |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Audio playback | |
| Audio playback with Active Noise Cancellation | |
| Talk | |
| Battery Recharge | |
| Аудио контроли | Calls, Active Noise Cancellation |
| Характеристики | Active Noise Cancellation |
| Active Noise Cancellation | Yes |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод, 4 Microphones |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Чанта , Гаранционна карта , Safety Sheet , USB Type-C Adapter |
| Включени кабели | Аудио кабел, USB Type C to USB Type A Cable |
| Дълбочина | 77.3 мм |
| Височина | 198.6 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Номинално тегло | 0.286 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Свързване | Кабелни и безжични |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Чувствителност | 117 dB |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






