
TCL
Монитор TCL 27G64 27" 2560x1440 (QHD) 180Hz Fast-HVA
✔ 1ms време за реакция
Характеристики
Характеристики
| Размер | 27" |
| Яркост | 600 cd/m² |
| Контраст | 4 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | Fast-HVA |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 1ms |
| Честота на опресняване | 180Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






