JABRA
JABRA Speak2 75, MS Teams, Link 380c
| Тип система | Преносим високоговорител |
| Честотен диапазон | 80Hz-20kHz |
| Шум на сигнала | 72 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук , Mute Microphone , Calls |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод , 4 Microphones |
| Характеристики на високоговорителите | Acoustic echo cancellation (AEC) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Поддържани Bluetooth профили | A2DP, AVRCP |
| USB | 1 (USB Type-A); 1 (USB Type C) |
| Диаметър | 132.5 мм |
| Височина | 35 мм |
| Номинално тегло | 0.466 кг |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Външен цвят | Тъмно сив |
| Разположение на устройството | Външен |
| Включени аксесоари | Гаранционна карта, Safety Sheet, Carrying Pouch, USB Type-C Adapter |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Средно време за работа на батерия | 32 ч. |
| Капацитет на батерията | 4700 mAh |
| Време на презареждане на батерията | 2.5 ч. |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 45 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Степен на защита | IP64 |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Честотен диапазон | 80Hz-20kHz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






