JABRA
JABRA EVOLVE2 65, Link380c UC Stereo Stand Black
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Компютърна мултимедия |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Чувствителност | 117 dB |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Чувствителност на микрофона | -26 dB |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 8kHz |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 30 m |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.0 |
| Поддържани Bluetooth профили | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SPP, PBAP |
| Разположение на захранването | Външно |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Средно време за работа на батерия | 37 ч. |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Stand , Bluetooth адаптер , Ръководство за употреба , Гаранционна карта |
| Включени кабели | USB Type A to USB Type C Charge Cable |
| Максимална температура на околната среда | 45 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 45 °C |
| Мин. неработна околна температура | -5 °C |
| Дълбочина | 157 мм |
| Височина | 186 мм |
| Ширина | 60.5 мм |
| Номинално тегло | 176.4 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Чувствителност | 117 dB |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






