
TCL
Монитор TCL 25G64 25" 1920x1080 (FHD) 300Hz Fast IPS
✔ 1ms време за реакция
Характеристики
Характеристики
| Размер | 25" |
| Яркост | 600 cd/m² |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100x100mm |
| Тип панел | Fast IPS |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 1ms |
| Честота на опресняване | 300Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






