JABRA
JABRA Evolve2 50, USB C/A, MS Stereo
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Мобилен телефон , Компютърна мултимедия , PC таблет |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Диаметър на говорителя | 28 mm |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Чувствителност на микрофона | -38 dB |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 20Hz - 10kHz |
| USB | 1 (USB Type C); 1 (USB Type-A) |
| Характеристики | Active Noise Cancellation |
| Active Noise Cancellation | Yes |
| Дължина на кабела | 1.7 m |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , Carrying Pouch |
| Дълбочина | 175 мм |
| Височина | 193 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Номинално тегло | 148.9 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | С кабел |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






