JABRA
JABRA Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Stereo
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Компютърна мултимедия |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Акустичен дизайн | Затворено |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Чувствителност | 117 dB |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Чувствителност на микрофона | -26 dB |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 14kHz |
| USB | 1 (USB Type-A); 1 (USB (C)) |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , Гаранционна карта |
| Максимална температура на околната среда | 55 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 55 °C |
| Мин. неработна околна температура | -5 °C |
| Дълбочина | 157 мм |
| Височина | 186 мм |
| Ширина | 60.5 мм |
| Номинално тегло | 188 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | С кабел |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Чувствителност | 117 dB |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






