
LENOVO
LENOVO ThinkPad E14 G7 14" Intel Core Ultra 7 240H 32GB/512GB NOOS
✔ Intel Core Ultra 7 240H
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E14 G7 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel Core Ultra 7 240H |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | NOOS |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






