
LENOVO
LENOVO ThinkPad E14 G7 14" Intel Core 5 210H 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel Core 5 210H
✔ Intel Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E14 G7 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ 5 210H, 8-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






