
LENOVO
LENOVO ThinkBook 16 G6 IRL 16" Intel Core i5-13420H 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-13420H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш)
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkBook 16 G6 IRL |
| Серия | ThinkBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-13420H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | n/a |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






