
LENOVO
LENOVO ThinkPad L14 G6 14" AMD Ryzen 5 Pro 215 16GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 5 Pro 215
✔ AMD Radeon 740M
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad L14 G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 740M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 215, 6-ядрен (до 4.70GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






