
LENOVO
LENOVO ThinkPad P14S G6 14" Intel Core Ultra 7 255H 64GB/1TB NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 255HX, 20-ядрен (до 5.20GHz, 30MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell
✔ 35.6 cm (14") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | ThinkPad P14S G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | N |
| Видео Карта | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 255H, 16-ядрен (до 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |






