
LENOVO
LENOVO ThinkPad P14S G6 14" Intel Core Ultra 9 285H 64GB/1TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 9 285HX, 24-ядрен (до 5.50GHz, 36MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics 140T
✔ 35.6 cm (14") 3072x1920 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P14S G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 3072x1920 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 140T |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 285H, 16-ядрен (до 5.40GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






