
LENOVO
LENOVO ThinkPad P16S G4 16" AMD Ryzen AI 7 Pro 350 32GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ AI 7 350, 8-ядрен (до 5.00GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon(TM) 860M Graphics
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P16S G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon(TM) 860M Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 7 Pro 350, 8-ядрен (до 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






