
LENOVO
LENOVO ThinkPad P16S G4 16" AMD Ryzen AI 7 PRO 350 64GB/1TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ AI 7 350, 8-ядрен (до 5.00GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon 860M
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P16S G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 860M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 7 Pro 350, 8-ядрен (до 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






