
LENOVO
LENOVO ThinkPad T16 GEN 4 16" Intel Core Ultra 7 255U 32GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 255U, 12-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel(R) Graphics
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T16 GEN 4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel(R) Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 255U, 12-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






