
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G13 14" Intel Core Ultra 7 255U 16GB/1TB No OS
✔ Intel® Core™ Ultra 7 255U, 12-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel(R) Graphics
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad X1 Carbon G13 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel(R) Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 255U, 12-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






