
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G13 14" Intel Core Ultra 7 255U 32GB/1TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 255U, 12-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | ThinkPad X1 Carbon G13 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | N |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 255U, 12-ядрен (до 5.20GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |






