
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G13 14" Intel Core Ultra 7 258V 32GB/1TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics 140V
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad X1 Carbon G13 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 140V |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






