
LENOVO
LENOVO ThinkPad T14S G6 14" 32GB/512GB Win11 Pro
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 3Y PREMIER месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T14S G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | IT |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






