
LENOVO
LENOVO ThinkPad T14 G5 14" Intel Core Ultra 5 135U 16gb/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 5 135U, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel(R) Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T14 G5 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16gb |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel(R) Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 135U, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






