
LENOVO
LENOVO ThinkPad E16 G2 16" AMD Ryzen 3 7335U 8GB/256GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ 3 7335U, 4-ядрен (до 4.30GHz, 8MB Кеш)
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E16 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 3 7335U, 4-ядрен (до 4.30GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






