
LENOVO
LENOVO ThinkPad L16 G1 16" AMD Ryzen 7 Pro 7735U 16GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 7 Pro 7735U
✔ AMD Radeon 680M
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad L16 G1 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 680M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 Pro 7735U, 8-ядрен (до 4.75GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






