
LENOVO
LENOVO ThinkPad P1 G7 16" Intel Core Ultra 7 165H 32GB/1TB NVIDIA RTX 2000 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 165HL, 16-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 2000
✔ 40.6 cm (16") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P1 G7 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 2000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 165H, 16-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | SWE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






