
LENOVO
LENOVO ThinkBook 13X G4 13" Intel Core Ultra 5 125H 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 5 125HL, 14-ядрен (до 4.50GHz, 18MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics
✔ 33.0 cm (13") 2880x1920
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkBook 13X G4 |
| Серия | ThinkBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1920 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 125H, 14-ядрен (до 4.50GHz, 18MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | ES |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






