
LENOVO
LENOVO ThinkBook 16 G6 ABP 16" AMD Ryzen 5 7530U 16GB/256GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ 5 7530U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkBook 16 G6 ABP |
| Серия | ThinkBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7530U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






