
LENOVO
LENOVO ThinkPad T16 G2 16" AMD Ryzen 7 Pro 7840U 16GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 7 Pro 7840U
✔ AMD Radeon 780M
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T16 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 780M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 Pro 7840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






