
LENOVO
LENOVO ThinkPad P14S G4 14" AMD Ryzen 7 Pro 7840U 64GB/2TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 7 Pro 7840U
✔ AMD Radeon 780M
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P14S G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 780M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 Pro 7840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






