
LENOVO
LENOVO ThinkPad E14 G5 14" Intel Core i3-1315U 8GB/128GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i3-1315U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 10MB Кеш)
✔ Intel(R) UHD Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E14 G5 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel(R) UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-1315U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 10MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






