
LENOVO
LENOVO ThinkPad L15 G4 15" Intel Core i5-1335U 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1335U, 10-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel Iris Xe Graphics
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad L15 G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1335U, 10-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






