
LENOVO
LENOVO ThinkPad L14 G4 14" Intel U300 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel U300
✔ Intel(R) UHD Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad L14 G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel(R) UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Processor U300, 5-ядрен (до 4.40GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






