
LENOVO
LENOVO ThinkPad P14S G5 14" Intel Core Ultra 7 155H 16GB/512GB NVIDIA RTX 500 Ada Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 500 Ada
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P14S G5 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | SW |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






