
LENOVO
LENOVO ThinkPad P1 G6 16" Intel Core i9-13900HV 16GB/512GB NVIDIA RTX 2000 ADA 8GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i9-13900H, 14-ядрен (до 5.4GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 2000 ADA 8GB
✔ 40.6 cm (16") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P1 G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 2000 ADA 8GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i9-13900H, 14-ядрен (до 5.4GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NO |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






