
LENOVO
LENOVO ThinkPad P1 G6 16" Intel Core i9-13900H 64GB/2TB NVIDIA RTX 2000 Ada Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i9-13900H, 14-ядрен (до 5.4GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 2000 Ada
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P1 G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i9-13900H, 14-ядрен (до 5.4GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






