
LENOVO
LENOVO ThinkPad P16 G2 16" Intel Core i7-13850HX 64GB/1024GB NVIDIA RTX 4000 Ada Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-13850HX, 20-ядрен (до 5.30GHz, 30MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 4000 Ada
✔ 40.6 cm (16") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P16 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1024GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 4000 Ada |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-13850HX, 20-ядрен (до 5.30GHz, 30MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | PT |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






