
LENOVO
LENOVO ThinkPad P16 G2 16" Intel Core i7-14700HX 32GB/1TB NVIDIA RTX 3500 Ada Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7 14700HX, 20-ядрен (до 5.50GHz, 33MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 3500 Ada
✔ 40.6 cm (16") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P16 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 3500 Ada |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-14700HX, 20-ядрен (до 5.50GHz, 33MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






