
LENOVO
LENOVO ThinkPad T14S G4 14" Intel Core i5-1345U 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1345U, 10-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel(R) Iris(R) Xe Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T14S G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1345U, 10-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






