
LENOVO
LENOVO ThinkPad P16 G1 16" Intel Core i7-12850HX 64GB/512GB NVIDIA RTX A3000 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-12850HX, 16-ядрен (до 4.80GHz, 25MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX A3000
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P16 G1 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A3000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-12850HX, 16-ядрен (до 4.80GHz, 25MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






