
LENOVO
LENOVO ThinkPad Z16 G1 16" AMD Ryzen 5 Pro 6650H 16GB/512GB No OS
✔ AMD Ryzen 5 Pro 6650H
✔ AMD Radeon 660M
✔ 40.6 cm (16") 3840x2400 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad Z16 G1 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 3840x2400 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | AMD Radeon 660M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 6650H, 6-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






