
LENOVO
LENOVO K14 G1 14" Intel Core i3-1115G4 8GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i3-1115G4E, 2-ядрен (до 3.90GHz, 6MB Кеш)
✔ Intel(R) UHD Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | K14 G1 |
| Серия | K14 |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel(R) UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-1115G4E, 2-ядрен (до 3.90GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






