
LENOVO
LENOVO ThinkPad T14 G3 14" AMD Ryzen 5 Pro 6650U 32GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 5 Pro 6650U
✔ AMD Radeon 660M
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T14 G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 660M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 6650U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане
Подобни продукти
HP 3040 Intel Core i5-6500T 8GB/128GB Win11 Pro
328,99 €

LENOVO ThinkCentre M90N-1 Nano IOT Intel Core i3-8145U 4GB/128GB NOOS
412,99 €

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650GE 16GB/256GB Win11 Pro
644,99 €

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 5600GE 16GB/256GB Win11 Pro
644,99 €

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 5600G 8GB/256GB Win11 Pro
652,99 €

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650G 16GB/256GB Win11 Pro
548,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G3 Intel Core i3-12100T 8GB/256GB Win11 IOT
523,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/512GB Win11 Pro
710,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i7-13700T 16GB/512GB Win11 Pro
874,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 8GB/256GB Win11 Pro
601,99 €

LENOVO ThinkCentre M80Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/256GB Win11 Pro
824,99 €

LENOVO ThinkCentre M90A Pro G4 Intel Core i5-13500 16GB/512GB Win11 Pro
1402,99 €