
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G10 14" Intel Core i7-1270P 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-1270PE, 12-ядрен (18MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad X1 Carbon G10 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1270P, 12-ядрен (до 4.80GHz, 18MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | RU |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






