
LENOVO
LENOVO ThinkPad L14 G3 14" 8GB/256GB Win11 Pro
✔ Integrated Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad L14 G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated Graphics |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | PT |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






