
LENOVO
LENOVO ThinkPad L13 G3 13" Intel Core i3-1215U 8GB/256GB Win11
✔ Intel® Core™ i3-1215UL, 6-ядрен (до 4.40GHz, 10MB Кеш)
✔ 33.0 cm (13") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad L13 G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-1215U, 6-ядрен (до 4.40GHz, 10MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | SWE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






