
LENOVO
LENOVO ThinkPad X13 Yoga G3 13" Intel Core i7-1265U 16GB/512GB No OS
✔ Intel® Core™ i7-1265UL, 10-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel(R) Iris(R) Xe Graphics
✔ 33.0 cm (13") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad X13 Yoga G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1265U, 10-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






