
DELL
DELL Precision 3490 14" Intel Core Ultra 7 165H 32GB/1TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 165HL, 16-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Precision 3490 |
| Серия | Precision |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 165H, 16-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






