
LENOVO
LENOVO ThinkPad P17 G2 17" Intel Core i5-11500H 16GB/512GB Win11 Pro
✔ ntel® Core™ i5-11500HE, 6-ядрен (до 4.50GHz, 12MB Кеш)
✔ 43.2 cm (17") 1920x1080
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P17 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-11500H, 6-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 17" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






