
LENOVO
LENOVO ThinkPad P15 G2 15" Intel Core i7-11850H 32GB/512GB NVIDIA T1200 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-11850HE, 8-ядрен (до 4.70GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA T1200
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P15 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA T1200 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-11850H, 8-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






